Monday, 15 June 2009

Yeni
Aman Allahım tam 10 gün olmuş!!! Blogun görünümünü değiştiricem derken bişi yazamadım. Ha değiştirdin mi dersen onu da yapamadım bissürü kod kaydettim artık tatilde sırasıyla deneip bakıcam.

Gece saat 11 ve hava sıcak olduğu için pencereler açık ve benim inanılmaz derecede midem bulnadığı için tişörtümü burnuma geçirdim o şekilde yazıyorum bu yazıyı . Nedeni dışardan gelen yemek kokusu. Teyzem ne pişiriyosun o pis kokulu şeyi bu saatte yaa. Adamda mide bırakmadı yimin olsun.

Dayım yengem ve deryam suyum geldi Aydından beni ve Artvini ziyarete. Onlar İzmirden 7de çıkıp 10 u çeyrek geçe Tarbzonda oldular bide Ankarada yarım saat mola verdiler. Ben 8de burdan yola çıktım mola vermeden 11 buçukta Trabzonda oldum ve garajdan beni alanlar onlar oldu benim onları karşılamam gerekirken. Yorum yapmak istemiyorum ama .ötümüzün dibindeki yere izmirden daha geç gidiyoruz. Yuh.

Gezinin 3. günü bitti. Trabzon zigana yörük çadırı- Hüsrev kuru fasulyecisi- Fındıklı TRADOST ve yağmur altında trekking- kafkasör - Artvin- Mavi ay- Yoyo ve yarın Macahelle geziye son sürat devam...

No comments: