Thursday, 10 September 2009

Sevgili Blog;

Sana yeterli özeni gösteremediğimin farkındayım. İstatistikelrimin de gün gün taban yapmaya başladığının da ... Ama okul başlayana kadar onu da hallediyim, bunu da hallediyim, o belgeyi hazırliim, bu başvuruyu yapayım, sigorta bozuldu onu yaptıriim. Şununla hiç görüşmedm onunla görüşiim, evi temizliim, deprem korkusunu atlatiim, cart curt derken vakit geceyi buluyor. Geçen gün 150 gblık ağzına kadar dolu olan yegane harici hard diskimi de yere düşürüp çalışmaz hale getirdim yazın çektiğim fotoları da koyamıyorum.

Alakasız olucak ama çok güzel filmler izledim ben bu yaz. Adlarını yazıcaktım şimdiden yaziim olurda fikir almak isteyen olursa sorsun ben söylerim:) Herkes benim fikrimi merak ediyodur zaten.

V for vendetta
Into the Wild
The Bourne Identity -Supramacy -Ultimatum
Gran Torino
Taken
Changeling
Knowing
Devrim arabaları
The Duchess
Elizabeth
A walk to remember
Garden State
August Rush
Australia
Twilight
Monalisa Smile
Yes Man
The Reader
Revolutionary Road
The other Boleyn girl
7 pounds

Bunların hepsini izledim. Hatırlayamadıklarımı da hatırladıkça yazıcam. Bayrama kadar yazamazsam bayramdan sonra görüşürüz.

1 comment:

umit said...

Sayın bilog yazarının dikkatine,

Yeni yazılarınızı, film kritiklerinizi, maceralarınızı, gezdiğiniz gördüğünüz yediklerinizi, paylaşımlarınızı büyüüüük bir heyecanla beklemekteyiz buketblu fanatikleri olarak!

Lütfen bu sese cevap verin =)